
Poster Gallerix Morgen By Thomas Leitner
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Morgen By Thomas Leitner
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Morgen" av den prisbelönte österrikiske konstnären Thomas Leitner från år 1907. Leitner, född år 1876, är känd för sina vackra landskapsmålningar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Morgen" av den prisbelönte österrikiske konstnären Thomas Leitner från år 1907. Leitner, född år 1876, är känd för sina vackra landskapsmålningar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Morgen By Thomas Leitner |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


