
Poster Gallerix Mount Washington New Hampshire By Jasper F Cropsey
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mount Washington New Hampshire By Jasper F Cropsey
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Mount Washington, New Hampshire" av den amerikanske konstnären Jasper Francis Cropsey från år 1870.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Mount Washington, New Hampshire" av den amerikanske konstnären Jasper Francis Cropsey från år 1870.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Mount Washington New Hampshire By Jasper F Cropsey |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


