
Poster Gallerix Mountain Epic View
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mountain Epic View
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett bedårande vackert berglandskap. Ett gammalt staket av trä i förgrunden följer en liten väg ner mot dalen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett bedårande vackert berglandskap. Ett gammalt staket av trä i förgrunden följer en liten väg ner mot dalen.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Mountain Epic View |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


