
Poster Gallerix Noel Red No1
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Noel Red No1
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och jul med en illustration av ett vackert julmönster i traditionella röda julfärger.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med en illustration av ett vackert julmönster i traditionella röda julfärger.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Noel Red No1 |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

