
Poster Gallerix Northern Studies (The White Night) By Jan Ciągliński
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Northern Studies (The White Night) By Jan Ciągliński
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Northern Studies (The White Night)" av den polske konstnären Jan Ciągliński från år 1911.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Northern Studies (The White Night)" av den polske konstnären Jan Ciągliński från år 1911.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Northern Studies (The White Night) By Jan Ciągliński |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


