
Poster Gallerix Oaks of Vernon By Theodore Clement Steele
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Oaks of Vernon By Theodore Clement Steele
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Oaks of Vernon" av den amerikanske konstnären Theodore Clement Steele från år 1887.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Oaks of Vernon" av den amerikanske konstnären Theodore Clement Steele från år 1887.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Oaks of Vernon By Theodore Clement Steele |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


