
Poster Gallerix Ogiya Uchi Hanaogi By Utagawa Kuniyoshi
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ogiya Uchi Hanaogi By Utagawa Kuniyoshi
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Ogiya Uchi Hanaogi" av den japanske konstnären Utagawa Kuniyoshi från år 1792.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Ogiya Uchi Hanaogi" av den japanske konstnären Utagawa Kuniyoshi från år 1792.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Ogiya Uchi Hanaogi By Utagawa Kuniyoshi |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

