


Poster GallerixOld Fashioned CocktailStorlek: 50x70 cm
295 kr
30 dagars prisgaranti
Storlek (cm)

Old Fashioned Cocktail
Storlek: 50x70 cm 295 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Färgglad poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Old Fashioned" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Art.Nr. | 5139-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Old Fashioned Cocktail |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |

