



Poster GallerixOlive Tree Entrance
FRI FRAKT
fr.95 krfr. 119 kr
Från 20 %
Kampanj
25 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster från kategorin natur och fotokonst med ett vackert fotografi på ett litet olivträd i en vacker kruka.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Olive Tree Entrance |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Fotokonst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

