
Poster Gallerix On The Edge
FRI FRAKT
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

On The Edge
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin konst med en illustration av en man som står vid kanten av en djup ravin och blickar ner.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av en man som står vid kanten av en djup ravin och blickar ner.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | On The Edge |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


