
Poster Gallerix One Brown Horse
FRI FRAKT
fr.95 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

One Brown Horse
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin djur med ett fotografi på en vacker brun häst som står i sin hage.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | One Brown Horse |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |



