
Poster Gallerix Orange Road Tarpon Springs By George Inness
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Orange Road Tarpon Springs By George Inness
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Orange Road, Tarpon Springs" av den amerikanske konstnären George Inness från år 1893.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Orange Road, Tarpon Springs" av den amerikanske konstnären George Inness från år 1893.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Orange Road Tarpon Springs By George Inness |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


