
Poster Gallerix Orta San Giulio Lake In Italy
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Orta San Giulio Lake In Italy
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin natur med ett fotografi från sjön Orta San Giulio i Italien. Ett vackert sjölandskap med berg i bakgrunden.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi från sjön Orta San Giulio i Italien. Ett vackert sjölandskap med berg i bakgrunden.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Orta San Giulio Lake In Italy |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


