



Poster GallerixOut Of Darkness
fr. 119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av en man som öppnar två stora dörrar och blickar ut över landskapet. Illustrationen symboliserar en man som lämnar mörkret och klivet ut i en ljusare framtid.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Out Of Darkness |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

