
Poster Gallerix Pacific Ocean Coastline
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pacific Ocean Coastline
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med en vacker naturbild på kusten vid Stilla havet där stora vågor slår in över höga klippor.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med en vacker naturbild på kusten vid Stilla havet där stora vågor slår in över höga klippor.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Pacific Ocean Coastline |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


