



Poster GallerixPainted With Texture No2
fr. 119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Abstrakt poster med målad svart färg mot en bakgrund med textur.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Painted With Texture No2 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

