
Poster Gallerix Paper Stars
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Paper Stars
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och jul med ett fotografi på vita pappersstjärnor och torkade växter mot en ljust beige bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med ett fotografi på vita pappersstjärnor och torkade växter mot en ljust beige bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Paper Stars |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


