
Poster Gallerix Paradise Palm TreesStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Paradise Palm Trees
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin natur med ett fotografi på två palmer som står på en sandstrand vid havet med fåglar som flyger i bakgrunden.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på två palmer som står på en sandstrand vid havet med fåglar som flyger i bakgrunden.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4668-21x30 |
| Motiv | Paradise Palm Trees |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30 cm |


