
Poster Gallerix Paradise Palm TreesStorlek: 50x70 cm
FRI FRAKT
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
50x70 cm
Utförande:

Paradise Palm Trees
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin natur med ett fotografi på två palmer som står på en sandstrand vid havet med fåglar som flyger i bakgrunden.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på två palmer som står på en sandstrand vid havet med fåglar som flyger i bakgrunden.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4668-50x70 |
| Motiv | Paradise Palm Trees |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 50x70 cm |


