
Poster Gallerix Pathway Near The River
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pathway Near The River
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett vackert landskap med riklig växtlighet under en molnig himmel.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett vackert landskap med riklig växtlighet under en molnig himmel.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Pathway Near The River |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


