
Poster Gallerix Paysage Aux Lavandières By Paul Trouillebert
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Paysage Aux Lavandières By Paul Trouillebert
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Paysage Aux Lavandières" av den franske konstnären Paul Désiré Trouillebert från år 1870.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Paysage Aux Lavandières" av den franske konstnären Paul Désiré Trouillebert från år 1870.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Paysage Aux Lavandières By Paul Trouillebert |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


