
Poster Gallerix Paysage De Collines By Henri Harpignies
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Paysage De Collines By Henri Harpignies
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Paysage De Collines" av den franske konstnären Henri Joseph Harpignies från år 1858.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Paysage De Collines" av den franske konstnären Henri Joseph Harpignies från år 1858.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Paysage De Collines By Henri Harpignies |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


