
Poster Gallerix Picasso Christmas Deers
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Picasso Christmas Deers
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Abstrakt poster från kategorin jul med ett motiv som föreställer två abstrakta renar som är inspirerat av den spanske målaren Pablo Picasso.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Abstrakt poster från kategorin jul med ett motiv som föreställer två abstrakta renar som är inspirerat av den spanske målaren Pablo Picasso.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Picasso Christmas Deers |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


