
Poster Gallerix Picasso The Kiss
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Picasso The Kiss
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "The Kiss" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "The Kiss" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Picasso The Kiss |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Pablo Picasso |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

