
Poster Gallerix Picssso Lithographie No5
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Picssso Lithographie No5
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "Lithographie No5" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "Lithographie No5" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Picssso Lithographie No5 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Pablo Picasso |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

