
Poster Gallerix Picssso Lithographie No6
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Picssso Lithographie No6
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "Lithographie No6" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "Lithographie No6" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Picssso Lithographie No6 |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Pablo Picasso |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

