
Poster Gallerix Picssso Lithographie No7
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Picssso Lithographie No7
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Affisch från kategorin konsttavlor med illustrationen "Lithographie No7" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Affisch från kategorin konsttavlor med illustrationen "Lithographie No7" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Picssso Lithographie No7 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Pablo Picasso |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

