
Poster Gallerix Pikene på Broen By Edvard Munch
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pikene på Broen By Edvard Munch
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Pikene på Broen" av den världsberömde norske konstnären Edvard Munch från år 1901. Edvard Munchs verk är kända för att vara inspirerade av existentiella teman som melankoli, ångest och svartsjuka men han har också målat motiv från den norska naturen och från platser där han har bott.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Pikene på Broen" av den världsberömde norske konstnären Edvard Munch från år 1901. Edvard Munchs verk är kända för att vara inspirerade av existentiella teman som melankoli, ångest och svartsjuka men han har också målat motiv från den norska naturen och från platser där han har bott.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Pikene på Broen By Edvard Munch |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


