
Poster Gallerix Place Du Thtre Franais Paris Rain By Camille Pissarro
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Place Du Thtre Franais Paris Rain By Camille Pissarro
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Place Du Thtre Franais, Paris Rain" av den dansk-franske konstnären Camille Pissarro från år 1898.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Place Du Thtre Franais, Paris Rain" av den dansk-franske konstnären Camille Pissarro från år 1898.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Place Du Thtre Franais Paris Rain By Camille Pissarro |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


