
Poster Gallerix Polar Express
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Polar Express
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och jul med en bild på ett tåg som påminner om Polarexpressen som åker genom en snötäckt skog i ett vackert vinterlandskap.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med en bild på ett tåg som påminner om Polarexpressen som åker genom en snötäckt skog i ett vackert vinterlandskap.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Polar Express |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


