
Poster Gallerix Polar ExpressStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Polar Express
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Poster från kategorin vinter och jul med en bild på ett tåg som påminner om Polarexpressen som åker genom en snötäckt skog i ett vackert vinterlandskap.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med en bild på ett tåg som påminner om Polarexpressen som åker genom en snötäckt skog i ett vackert vinterlandskap.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4886-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Polar Express |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |


