
Poster Gallerix Poster Gallerix 40 Shades Of Beer
FRI FRAKT
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Poster Gallerix 40 Shades Of Beer
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin grafiskt med en färgkarta som listar och beskriver 40 olika färger och sorter av öl, från ljus Pilsner till mörk Stout.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin grafiskt med en färgkarta som listar och beskriver 40 olika färger och sorter av öl, från ljus Pilsner till mörk Stout.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | 40 Shades Of Beer |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

