
Poster Gallerix Prada Fashion
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Prada Fashion
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en svart hund, en kvinna som håller sin hand om hundens käke och lyxvarumärket Prada.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en svart hund, en kvinna som håller sin hand om hundens käke och lyxvarumärket Prada.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Prada Fashion |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


