
Poster Gallerix Prada Milano Satin
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Prada Milano Satin
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svartvit poster från kategorin mode med en "Prada Milano" logga mot en vacker svart böljande satinduk.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin mode med en "Prada Milano" logga mot en vacker svart böljande satinduk.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Prada Milano Satin |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


