
Poster Gallerix Prada Milano
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Prada Milano
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en vacker och upplyst byggnad och lyxvarumärket Prada Milano.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en vacker och upplyst byggnad och lyxvarumärket Prada Milano.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Prada Milano |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


