
Poster Gallerix Räv i Vinterlandskap By Bruno Liljefors No2
FRI FRAKT
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Räv i Vinterlandskap By Bruno Liljefors No2
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med målningen Räv i Vinterlandskap av den svenske naturmålaren Bruno Liljefors. Liljefors är mest känd för sina motiv med djur, ofta i dramatiska situationer.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen Räv i Vinterlandskap av den svenske naturmålaren Bruno Liljefors. Liljefors är mest känd för sina motiv med djur, ofta i dramatiska situationer.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Räv i Vinterlandskap By Bruno Liljefors No2 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


