
Poster Gallerix Rebel Twentyfourseven
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rebel Twentyfourseven
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svartvit poster med ett häftigt fotografi på en kvinna i solglasögon och underkläder som sitter på toaletten och dricker sprit.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med ett häftigt fotografi på en kvinna i solglasögon och underkläder som sitter på toaletten och dricker sprit.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Rebel Twentyfourseven |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


