
Poster Gallerix Regenstimmung Über Igls By Anton Hlávacek
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Regenstimmung Über Igls By Anton Hlávacek
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Regenstimmung Über Igls" av den österrikiske konstnären Anton Hlávacek från år 1926.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Regenstimmung Über Igls" av den österrikiske konstnären Anton Hlávacek från år 1926.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Regenstimmung Über Igls By Anton Hlávacek |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


