
Poster Gallerix Robert Downey Jr
FRI FRAKT
fr.149 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Robert Downey Jr
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Robert Downey Jr från år 2007. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Robert Downey Jr från år 2007. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Robert Downey Jr |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


