
Poster Gallerix Rowan Atkinson Mr Bean
FRI FRAKT
fr.149 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rowan Atkinson Mr Bean
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med svartvitt fotografi på Rowan Atkinson som Mr Bean från år 1997. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med svartvitt fotografi på Rowan Atkinson som Mr Bean från år 1997. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Rowan Atkinson Mr Bean |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


