
Poster Gallerix Santa Claus And Reindeer Part3
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Santa Claus And Reindeer Part3
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin jul och vinter med en illustration av jultomten i en släde. Den här affischen är en del av tre olika motiv som passar tillsammans.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin jul och vinter med en illustration av jultomten i en släde. Den här affischen är en del av tre olika motiv som passar tillsammans.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Santa Claus And Reindeer Part3 |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

