
Poster Gallerix Seerosen Bloemen By Gerardina Jacoba Van De Sande Bakhuyzen
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Seerosen Bloemen By Gerardina Jacoba Van De Sande Bakhuyzen
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Seerosen Bloemen En Margrieten Op De Wal" av den nederländska konstnären Gerardina Jacoba Van De Sande Bakhuyzen (1826-1895).
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Seerosen Bloemen En Margrieten Op De Wal" av den nederländska konstnären Gerardina Jacoba Van De Sande Bakhuyzen (1826-1895).
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Seerosen Bloemen By Gerardina Jacoba Van De Sande Bakhuyzen |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

