
Poster Gallerix Senecio 1922 By Paul Klee
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Senecio 1922 By Paul Klee
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Senecio" av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1922.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Senecio" av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1922.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Senecio 1922 By Paul Klee |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

