
Poster Gallerix Small Town Near La Panne By Frits Thaulow
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Small Town Near La Panne By Frits Thaulow
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Small Town Near La Panne" av den norske konstnären Frits Thaulow från år 1905.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Small Town Near La Panne" av den norske konstnären Frits Thaulow från år 1905.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Small Town Near La Panne By Frits Thaulow |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


