



Poster GallerixSmooth Pattern No1Storlek: 50x70 cm
295 kr
30 dagars prisgaranti
Storlek (cm)
Välj Utförande
Beskrivning
Abstrakt poster med ett vackert cirkelformat och linjerat mönster i vitt mot en sandfärgad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Art.Nr. | 4628-50x70 |
| Motiv | Smooth Pattern No1 |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Storlek | 50x70 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |

