
Poster Gallerix Snow Covered Avenue
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Snow Covered Avenue
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och konst med en vacker målning av en snötäckt väg längs med en trädallé.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och konst med en vacker målning av en snötäckt väg längs med en trädallé.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Snow Covered Avenue |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


