
Poster Gallerix Snow Covered ForestStorlek: 70x100 cm
FRI FRAKT
429 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Snow Covered Forest
Storlek: 70x100 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och natur med en vacker bild på snötäckta träd vid en skog täckt av dimma i ett vackert vinterlandskap.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och natur med en vacker bild på snötäckta träd vid en skog täckt av dimma i ett vackert vinterlandskap.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4880-70x100 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Snow Covered Forest |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |


