
Poster Gallerix Snow Covered Lakeside
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Snow Covered Lakeside
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin natur och vinter med en vacker landskapsbild på växtlighet som är täckt av frost vid sidan av en sjö.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur och vinter med en vacker landskapsbild på växtlighet som är täckt av frost vid sidan av en sjö.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Snow Covered Lakeside |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


