
Poster Gallerix Snow Forest Aerial
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Snow Forest Aerial
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin natur, vinter och jul med ett fotografi på en snötäckt granskog fotograferad ovanifrån.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur, vinter och jul med ett fotografi på en snötäckt granskog fotograferad ovanifrån.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Snow Forest Aerial |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


