
Poster Gallerix Snowflake WB
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Snowflake WB
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och jul med en vacker illustration av en snöflinga mot en brun bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med en vacker illustration av en snöflinga mot en brun bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Snowflake WB |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


